Domeček Srby

Obsazenost domečku si můžete zkontrolovat zde.

Ubytovací kapacita objektu je 30 osob na vlastních karimatkách a ve vlastních spacácích. Využití objektu je možné celoročně. V objektu se nachází: 2 klubovny, kuchyň, půdní noclehárna, 2x WC, 1x WC pro předškolní děti, sprcha, zastřešená terasa a sklep. Objekt je vytápěn plynem, v případě potřeby krbovými kamny; v celém objektu teče teplá voda. Domeček Srby se nachází v těsné blízkosti Turyňského rybníka, kterému všichni místní říkají Záplavy.

Vybavení

Velká klubovna slouží ke stolování a dennímu programu, jsou zde k dispozici stoly, židle, velká bílá magnetická tabule (pro použití je nutné mít vlastní fixy určené přímo na bílou tabuli – označené WHITEBOARD), kamna na dřevo.

Malá klubovna má stejně jako velká klubovna dřevěnou podlahu, nachází se tu police pro potřeby školky, která prostory využívá během všedních dnů.

Vybavení kuchyně: dvoudřez na mytí nádobí, plynový sporák, mikrovlnná trouba, malá lednice, elektrická trouba se dvěma plechy, 2 rychlovarné konvice, kuchyňská váha, hrnce, pánve, talíře, příbory a hrnky pro 30 osob, jar, houbičky a utěrky na nádobí.

Příprava jídla probíhá v kuchyni. Potraviny se skladují v kuchyni.

Pro stolování je určena pouze velká klubovna (do podkroví a malé klubovny nenoste žádné potraviny). Nádobí myjte pouze v kuchyňském dřezu (ne v umyvadlech).

Noclehárna: podkrovní místnost bez nábytku určená k přespávání, běžný program raději směřujte do spodních místností, lino na podlaze je náchylnější k poškození.

WC: k dispozici je toaletní papír, mýdlo a ručník; nemyjte nádobí v umyvadlech!

Ceník

během topné sezóny: 80,- Kč osoba/noc
mimo topnou sezónu: 60,- Kč osoba/noc
minimální cena za pronajmutí je 800,- (resp. 600,-) Kč
maximální cena je potom 2400,- Kč (resp. 1800,- Kč)

+ 500,- Kč vratná kauce na úklid (více v provozním řádu). 

Doprava

Výbornou dopravní obslužnost zajišťuje autobusová linka ČSAD Kladno (A42 Kladno – Kačice), která jezdí minimálně jednou za hodinu a zastávky jsou vzdáleny asi 350 m od domečku. Další možností je vlakové spojení, kde zastávka Kamenných Žehrovic (Rakovník – Praha, Masarykovo nádr.) je vzdálena přibližně 1,5 km.

Rezervace

  • je možná max. 6 měsíců předem (vyjma kmenů LLM a opakovaných letních táborů)
  • nejpozději 10 dní před plánovaným příjezdem je potřeba emailem kontaktovat správce s časy příjezdu, odjezdu a předpokládaným počtem účastníků, ten pověří odpovědnou osobu k předání klíčů a objektu (pokud se neozvete dostatečně dopředu může se stát, že nebudeme schopni přizpůsobit čas vašemu příjezdu a budete muset přizpůsobit převzetí vy nám)
  • O obsazení rozhoduje správce, který zároveň hlídá, aby nedošlo k souběhu akcí.
  • Objekt slouží jako základna pro mimoškolní výchovu a vzdělávání dětí i dospělých. Dále objekt slouží pro krátkodobé ubytování především dětských kolektivů z LLM a jiných dětských organizací.

Foto